Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Yeni Curl Expression Serisi ile Kıvırcık Saçlara Özel Profesyonel Bakım!

  Her saç için etkili profesyonel bakım ürünleri sunan L’Oréal Professionnel, kıvırcık saçların ihtiyacı olan özel bakımı yeni Curl Expression serisi ile sağlıyor.

  Saç uzmanlarıyla birlikte geliştirilen ve geniş bir ürün yelpazesine sahip Curl Expression serisinde bulunan 10’u 1 arada saç köpüğü, saçları 2 kat daha fazla nemlendiriyor* ve saça 11 kat daha fazla bukle belirginliği** katıyor.

  Bugünün ve yarının profesyonel saç uzmanları, müşterilerinin arzuladığı bukle görünümüne ulaşmalarına yardımcı olmak için eksiksiz bir profesyonel ürün yelpazesine ihtiyaç duyuyor. Kıvırcık saçların özel olduğuna inanan L’Oréal Professionnel, kıvırcık saç trendini yeni serisi Curl Expression ile kutluyor.

  Profesyonel bukle bakımı için profesyonel formüller

  L’Oréal laboratuvarlarında yapılan testlerden geçen Curl Expression formülleri, kıvırcık saçların özel ihtiyaçlarına cevap veren formüllerle öne çıkıyor. Curl Expression 10’u 1 arada saç köpüğü, saçı 2 kat daha fazla nemlendiriyor* ve saça 11 kat daha fazla bukle belirginliği** sağlıyor. Saçı elektriklenmeye karşı 48 saat** koruyor.

  Curl Expression’ın güçlü aktifleriyle tanışın!

  Curl Expression formülünde nemlendirme özelliğiyle gliserin içeriği bulunuyor. Ciltte doğal olarak da bulunan Üre H içeren formülüsaçları nemlendiriyor. Afrika güzellik rituellerinde yer alan Amino Asit açısından zengin Hibiskus Çiçeği Tohumu, saçı güçlendiriyor ve saçı besleyerek saça etkili bir yumuşaklık etkisi kazandırıyor.

  Curl Expression Şampuan

  Jel dokuya sahip Curl Expression Şampuan, bukleleri ve kıvrımları nazikçe temizlerken, nemlendiriyor ve saçta biriken kiri derinlemesine temizliyor. Kanıtlanmış etkisiyle klasik bir şampuana göre 2 kat daha fazla birikimi*** temizliyorKullanımı: Islak saça eşit olarak dağıtın ve köpürtün. Ardından iyice durulayın.

  Curl Expression Maske

  Yoğun nemlendirici Curl Expression Maske, dahayumuşak bir sonuç için bukleleri ve kıvrımları nemlendiriyor ve doğal bir his için saçlara parlaklık etkisi kazandırıyor. Kanıtlanmış etkisiyle 2 kat daha fazla nemlendirme**** ve parlaklık sağlıyor. %2.5 gliserin içeren Curl Expression Maske saçı kontrol altına alıyor. Kullanımı: Şampuandan sonra havluyla nemi alınmış saça uygulayın. 2-10 dakika bekleyin ve ardından iyice durulayın.

  Curl Expression Mousse Krem Köpük

  Krem formda saç köpüğü olan Curl Expression Mousseçoklu fayda sağlayarak 10 etkiyi 1 arada veriyor. 11 kat daha fazla bukle belirginliği**, nemlendirme, şekillendirme, güç, nem karşıtı etki, 230 °C’ye kadar ısıya karşı koruma, pürüzsüzlük, sert his karşıtı, elektriklenme karşıtı, kolay uygulama sağlayan ve tüm saç şekillendirme rutinlerinde kullanılabilen Curl Expression Mousse gliserin içerip, alkol içermiyor. Saçta sertleşme hissi yaratmıyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img