Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Yeni Yıl: Yeni Ajandalar, Yeni Kararlar

  Yılın en çok ajanda alınan günlerine yaklaştık. Geçen seneden bu yana baktığımızda aldığımız hangi kararları uyguladık? O çok istediğimiz yurt dışı tatilini yapabildik mi? Fazla kilolarımızı verebildik mi? Ya da kendimize verdiğimiz sözleri tutabildik mi? Peki ya hiçbirini gerçekleştiremediysek?

  Yeni yılın bir motivasyon kaynağı olabileceği doğru. Ancak geçen seneden kalmış, ihmal ettiğiniz bazı uygulanmamış kararlarınız varsa bu motivasyon kaynağı sizi yerin dibine de çekebilir. Öyleyse nasıl bir yol izleyeceğiz?

  Düşünmeyin, Yapın

  Yeni yılda spora başlamak mı istiyorsunuz? İş yerinde performansınızı arttırmak mı? Bunları yapmak için yılın ilk Pazartesi gününü beklemenize gerek yok. Spor salonuna kaydınızı yaptırıp, bir ay düzenli bir performans gösterirseniz bu durum yılbaşında kaydınızı yenilerken sizin için daha büyük bir motivasyon olacak. Ya da iş yerinde daha güçlü bir profil çizmeye şimdiden başlarsanız, belki de yılbaşı priminizle kendinize yeni yılda ofiste giyebileceğiniz şeyler satın alabilirsiniz.

  Daha Renkli Ajanda, Daha Renkli Bir Yıl

  Eğer bizim gibi motivasyonunuzda kırtasiye alışverişinin etkisi büyükse durmayın ve kendinize rengarenk kalemler ve eğlenceli bir ajanda satın alın! Bazen büyük bir sorun olduğunu düşündüğümüz motivasyon eksikliğimizin arkasında küçük nedenler yatabildiğini de unutmayın.

  Kendinize Bir To Do List Hazırlayın

  Görmek istediğiniz yerler, almak istediğiniz araba… 2020 için hedeflerinizde neler var? İsterseniz bu listeyi güzel bir şekilde hazırlayıp, çerçeveleteceğiniz şekilde matbaada bastırabilirsiniz. Baş ucunuzda ilham alacağınız bir liste olması ve planlarınızda tik atarak ilerlemek hedelerinize yaklaşmanızda yardımcı olabilir.

  Telefonunuza İşinize Yarayacak Uygulamalar İndirebilirsiniz

  Devir teknoloji devri. Artık birçok isteğimizi uygulamalar bizim yerimize yerine getiriyor. Durum böyleyken yeni yıl kararlarımızı gerçekleştirirken de onlardan yardım almamız mümkün. Spor aktivitelerinden görülecek yerlere, elektronik ajandalardan kalori hesaplarına kadar birçok şeyi uygulamalar aracılığı ile takip edebilirsiniz. Bizim seçtiğimiz uygulamalar için Hayatınızı Kolaylaştıracak Telefon Uygulamaları yazımıza da bakmayı unutmayın.

  Kadinvesaglik.org

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img