Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Yeni Yıla Özel Kişisel Bakım Paketleri Gratis Beautylerde

  Yılbaşı akşamına hazırlanmak isteyenler ya da sevdiklerine bakım hediye etmek isteyenler için Gratis Beauty güzellik merkezlerinde özel hediye paketleri sunuluyor. Beauty güzellik merkezlerinde cilt, saç ve tırnak bakım uygulamaları, Gratis güvencesi ile alanında uzman kişiler tarafından yapılıyor.

  Gratis’in tüketicilerine hijyenik ortamda sertifikalı uzmanlar tarafından cilt bakımı, manikür-pedikür, oje-kalıcı oje, nail art, saç bakım işlemleri, kaş ve yüz uygulamaları gibi hizmetler sunduğu Beauty güzellik merkezleri için özel hediye paketleri sunuldu. Gratis Beauty hediye paketleri, yeni yıl akşamına hazırlanmak isteyenler ya da sevdiklerine bakım hediye etmek isteyenler için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

  Yılbaşı paketleri Gold ve Platinum olmak üzere 2 seçenekten oluşuyor. Beautylerde sunulan Gold hediye paketinde; spa manikür, el tırnakları için kalıcı oje uygulaması ve tek tırnak için nail art uygulaması Gratis Kart sahiplerine 250 TL’den sunuluyor. Platinum hediye paketinde ise; cilt tipine uygun ürünler ile cildin temizlenmesine ve canlanmasına yardımcı olan temel bir cilt bakım uygulaması, spa manikür ve el tırnakları için kalıcı oje uygulaması Gratis Kart sahiplerine 550 TL’den sunuluyor. Gratis Kart sahiplerine özel olarak sunulan fiyatlar, Gold ve Platinum hediye kartlarının satın alınmasından itibaren 1 ay süreyle geçerli oluyor.

  Türkiye’nin 10 ilinde yer alan 46 Beauty noktasında alanında uzman kişiler tarafından uygulanan kişisel bakım hizmetleri için www.gratisbeauty.com web sitesi ya da 0850 210 6 900 numaralı çağrı merkezinden bilgi alınarak randevu oluşturulabiliyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img