Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Yeni Yılda Head&Shoulders DERMAXPRO ile Kuru Saç ve Saç Derisi Problemlerine Kökten Çözüm!

  Dünyanın bir numaralı şampuanı* Head&Shoulders, yeni uzman saç derisi bakım serisi DERMAXPRO dijital marka yüzü Berfu Yenenler ile 2023’e merhaba diyor. Etkisi klinik olarak kanıtlanmış DERMAXPRO, kış aylarının gelmesiyle birlikte kuru saç derisi problemini kökten çözüyor.

  Kış aylarına geçiş yaptığımız bu dönemde soğuk havaya fazlasıyla maruz kalan saç derisi kurur ve kuru saç derisi aynı zamanda hasarlı saç derisidir. Hasarlı saç derisi tıpkı çatlak bir vazo gibi, saç derisi için gerekli olan nemi içeride tutamaz. Bu durum da kuruluk, kaşıntı ve kepeğe neden olur. Uzmanlar tarafından geliştirilmiş ve etkisi klinik olarak kanıtlanmış Head&Shoulders’ın en yeni uzman saç derisi bakım serisi DERMAXPRO, E vitamini, aktif Aloe ve kepeğe karşı etken madde Piroctone Olamine içeren formülü ile saç derisi bariyerini onarır ve nemi içeride hapseder. Böylece 100%’e kadar beslenmiş** ve kepeksiz*** saç ve saç derisine ulaşırsın.

  Kuru saç derisini tedavi etmek için kullanılan nemlendirici ürünler saç derisi problemini çözmek için yeterli olmaz. Bu problemi çözmek için formülünde kepeğe karşı etken madde bulunan şampuan ve balsamları tercih etmek etkili bir yöntem olabilir. Dünyanın bir numaralı şampuanı* Head&Shoulders’ın en yenisi DERMAXPRO serisinin kuru saç derisi problemine uygun saç derisi balsamı, çeşitli cilt bakım maddeleriyle formüle edilmiş aktif bileşenler 72 saate kadar**** nemi içeride hapseder. 

  • Yeni Head&Shoulders DERMAXPRO Nemlendirici Şampuan, Saç Kremi ve Saç Balsamı: Aktif Aloe, E Vitamini ve Hindistan Cevizi Yağı bileşenleri ile kuru saç derisini arındırır, kalıcı nem sağlar. Zengin nemlendirici özellikleriyle bilinen Hindistan Cevizi Yağı, cildin doğal bariyerini onarmaya yardımcı olarak, nemi içeride hapseder.
  • Yeni Head&Shoulders DERMAXPRO Yatıştırıcı Şampuan, Saç Kremi ve Saç Balsamı: Kuru ve kaşıntılı saç derisi için içeriğindeki Aktif Aloe, E Vitamini ve Kaktüs Özü ile saç derisini nemlendirip, kaşıntıyı alırken anlık serinleme etkisi de yaratır. Antioksidan özelliği ile Kaktüs Özü saç derisini yeniler, nemi içeride hapseder. 
  • Yeni Head&Shoulders DERMAXPRO Onarıcı Şampuan, Saç Kremi ve Saç Balsamı: İçeriğinde Aktif Aloe, E Vitamini, Avokado Yağı, Argan Yağı ile beraber çok kuru saç derisi için üst düzey nemlendirme sağlar. Avokado Yağı’nın kuru saçları ve cildi nemlendirme, yatıştırma, saçların sağlığını gözle görülür şekilde artırma gibi çok sayıda faydaya sahiptir. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img