Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Yeşilin Zarafetini Jacques Philippe ile Keşfedin

  İsviçre saatçiliğinin ustalığını estetik tasarımlarla buluşturan Jacques Philippe’in yeni modelleri sezonun saat trendlerini yansıtan yeşil kadranları ve şık tasarımlarıyla öne çıkıyor.

  Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat ayrıcalığıyla buluşan Jacques Philippe, yeni modelleriyle kadın ve erkeklerin şıklığını tamamlıyor. Jacques Philippe’in kadınlar için sunduğu yeni modeli, klasik çizgileriyle uzun yıllar keyifle kullanılabilecek bir tasarıma sahip. Çelik ve altın rengini buluşturan saatin kalbini ise yeşil kadran oluşturuyor. Takvim detayının da unutulmadığı kadran, altın rengi indeksiyle son derece zarif görünüyor.

  Jacques Philippe’in bir diğer yeni modeli, güçlü duruşuyla stiline önem veren erkeklerin favorisi oluyor. Keskin hatları ve modern çizgileriyle benzersiz bir karizmasına sahip saatin, yeşil kadranı sezonun saat trendlerine gönderme yapıyor. Kronograf, takvim gibi detaylarla dinamizm kazanan kadran, çelik bir bilezikle tamamlanıyor. Jacques Philippe, düğünlerde damada hediye edilebilecek şık bir alternatif olarak da öne çıkıyor.

  Jacques Philippe’in benzersiz tasarımlarının yer aldığı koleksiyonları, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tradresinde yer alıyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img