Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Zahmetsizce ve sağlıklı yemekler pişirmenin en iyi yolu: Cuisinart Air Fryer Mini Fırın

  Her mekâna uygun yenilikçi mutfak gereçleriyle yemek hazırlamayı kolay ve keyifli hale getiren Cuisinart’ın, son teknolojik ürünlerinden Air Fryer Mini Fırın, yağda kızartmaya oranla çok daha sağlıklı bir alternatif olarak mutfaklara lezzet ve kolaylık katıyor. 

  Çok yönlülüğü, kompakt oluşu, pratikliği ve hızı ile öne çıkan cihaz ayrıca fırında kızartmadan ızgaraya zengin pişirme fonksiyonları ile dikkat çekiyor. 

  Sıcak hava fritözleri ya da popüler ismi ile Airfryer cihazlar, son dönemde mutfakların vazgeçilmezleri oldular. Yağda kızartmaya oranla çok daha az miktarda yağ ile kızartma işlemi yapabilen bu cihazların kendine has bu pişirme yöntemi sayesinde daha sağlıklı yemekler hazırlamak mümkün hale geliyor. Popüler beslenme trendlerinin tabağa yansımasında etkin rol oynayan airfryer teknolojisinin en başarılı örneklerinden biri de Hakman Elektronik markalarından Cuisinart’ın Air Fryer Mini Fırını.  

  Mutfağınızda çok az yer kaplıyor 

  Yağda kızartmaya oranla çok daha sağlıklı bir alternatif olarak çıtır çıtır, lezzetli ve sağlıklı yemekler sunan Air Fryer Mini Fırın, ayrıca mükemmel pişmiş kurabiye ve ikramlıklar, rosto, pizza, ızgara et ve balık ile kek, börek gibi hamur işlerinin hazırlanmasına yardımcı oluyor.  Mutfağındaki büyük fırını her an kullanmayı tercih etmeyenlere pratik bir ek güç olarak ya da tek bir ürünle fırın dahil pek çok fonksiyona erişmek isteyenler için ideal bir ürün olan Air Fryer Mini Fırın, 17 litre iç hacmi ve şaşırtıcı derecede büyük 25* 29 cm air fryer bölmesi ile de dikkat çekiyor. 

  Çok yönlülüğü, kompakt hızı ile öne çıkan cihaz, bir tezgah üstü fırın modeli olarak son derece pratik bir kullanım sunuyor ve mutfağınızda çok az yer kaplıyor. Ayrıca her gün kullanmak için geleneksel fırınlarından daha küçük, daha hızlı, çok daha ekonomik ve daha verimli bir ürün arayan tüketiciler için de oldukça uygun. 

  Zengin pişirme yöntemleri sunuyor 

  Kullanımı çok kolay olan ürün farklı pişirme fonksiyonları ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Airfryer özelliği ile daha sağlıklı pişirme için yiyecekleri az yağla veya tamamen yağsız kızartabileceğiniz gibi, fırında pişirme işlevini kullanarak lezzetli turtalar, kekler ve hamur işleri yapabilirsiniz. Fırında kızartma özelliği ile kalabalık davetleriniz için tavuk, dana ve kuzu eti gibi yemekler yapabilir, ızgara fonksiyonu ile et, balık ve sebzeleri çok kısa sürede ızgara olarak hazırlayabilirsiniz. Sandviç, kızarmış ekmek gibi pratik lezzetleri kolay bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olan cihazı, pratikliği sayesinde yiyecekleri sıcak tutmak ve yeniden ısıtmak için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

  Sıcaklığını, pişirme fonksiyonunu, pişirme süresini ve ekmek kızartma derecesini seçmenizi sağlayan dört farklı kontrol ayarına sahip cihazın kullanımı ise son derece kolay. Yüksek ısı ve süper güçlü hava akışı özellikleri, pişirme sürelerini oldukça kısaltarak, yemeğinizin hızlı ve eşit şekilde pişirilmesini sağlıyor. Geleneksel bir fırından %30 daha hızlı ve gerek pişirme sürelerini kısaltması, gerek etkin iç hacmi sayesinde %50’ye varan oranda daha ekonomik olan Cuisinart Air Fryer Mini Fırın ile sevdikleriniz, onlar için hazırladığınız sağlıklı lezzetlerin tadını çıkarırken, size de onları mutlulukla seyretmek düşüyor. 

  ‘İyi yaşamın keyfini çıkarmayı’ sağlayan mutfak aletlerinin üreticisi Cuisinart, Türkiye’de, 30. Yılını kutlayan Hakman Elektronik tarafından temsil ediliyor. Cuisinart’ın ürünlerine www.hakman.com.tr internet sitesinin yanı sıra Türkiye’nin önde gelen e-ticaret siteleri ve mağazalarından ulaşabilirsiniz. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img