Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Bir Moda Evinden Daha Fazlası: Gucci Modası

  Daha önce hiç bir moda evinin tamamen sizi yansıttığını hissettiniz mi? İşte Gucci, tam da öyle bir marka. Güncel olarak satışta olan ürünleri bir yanda dursun, marka kendi tarzını benimsetme konusunda harikalar yaratıyor.

  1921 yılında İtalya, Floransa’da kurulan dünyaca ünlü moda evi, dünyanın en prestijli moda evlerinden biri olarak kabul ediliyor. Günümüzde Gucci ile yarışan çok fazla marka olmadığını biliyoruz. Marka genelde monogram parçaları ve floral desenleri ile biliniyor. Hatta markanın Floral isimli parfümü bile var!

  Bazı kesimler tarafından erkek koleksiyonları fazla “feminen” bulunan bir marka olsa da, markanın erkek kitlesi de hiç az değil! Hatta bomber ceketleri, eşofmanları ve loafer ayakkabıları erkekler tarafından oldukça tercih ediliyor.

  Peki Gucci’yi hangi kadınlar tercih etmeli? Gucci, yirmili yaşların ortasından itibaren, her kadının giyim zevkine uygun bir şeyler bulabileceği bir marka. Uzun elbiseleri, uçuş uçuş gömlekler, klasik terlikleri ve logolu kemerleri gibi birçok tasarım, zamansız parça olarak düşünülebilir. Özellikle Gucci gömleklerinizin içinde kendinizi bir dönem filminde hissetmeniz oldukça olağan!

  Eğer Gucci’den giyinmeye başlamak gibi bir düşünceniz varsa, markanın hiçbir zaman eskimeyecek logolu parçalarından başlayabilirsiniz. Sweatshirler veya aksesuarlar, “görece” uygun fiyatı ile de bir tercih sebebi olabilir. Bu parçalar sadece sokak stilinde değil, çoğu ünlünün sahnede dahi çok severek giydiği parçalar olarak biliniyor.

  Markanın diğer bilinen parçası ise çantaları! Eğer bir tasarımcı marka çantaya bütçe ayırmak istiyorsanız ilk tercihiniz Gucci olabilir. Bel çantaları, abiye çantalar ve daha klasik modelleri ile Gucci size sınırsız seçenek sunuyor. Yıllarca kullanabileceğiniz, belki torunlarınıza saklayabileceğiniz bir çantaya sahip olmak isterseniz, Gucci’ye bakmanızı tavsiye ederiz!

  Ve son olarak, Gucci’nin tarzını en rahat ifade eden şey, özgünlüğü! Bir küpe, bir kazak veya hatta bir çorabın Gucci’ye ait olduğunu anlamak için etiket görmeye ihtiyacınız yok! Marka kendine has sembolleri ve tasarımlarıyla her zaman, her yerde kendini fark ettirmeyi başarıyor.

   

   

  Kadinvesaglik.org

   

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img