Boyner’in en sevilen ve merakla beklenen “Çılgın Kelebek” indirimleri başladı. 12 Aralık tarihine kadar sezonun en hit parçalarında geçerli Çılgın Kelebek kampanyası, yılın son avantajlı fiyatlarıyla alışverişi şenliğe dönüştürüyor. 

Dünyanın ve Türkiye’nin en beğenilen markalarını benzersiz bir seçki ile sunan Boyner, Çılgın Kelebek indirimleri ile eksiklerini tamamlamak isteyenlerin ilk adresi oluyor. 12 Aralık tarihine kadar mağazalarda ve online’da geçerli Çılgın Kelebek indirimlerinde avantajlı fiyatlar veya Hopi ile Paracık kazanma şansı sunuluyor.  

2 taksitli alışverişlerde 2 ay erteleme fırsatı

Boyner’in en çok beklenen büyük kampanyası ‘Çılgın Kelebek’ ile kadın, erkek, çocuk, spor, ev, kozmetik gibi pek çok kategoride seçili milyonlarca parçada geçerli benzersiz indirimler sunuluyor. Yeni yıl öncesi hediye almak isteyenler de Çılgın Kelebek ile sezonun moda kalıplarından olan oversize kabanlara, deri görünümlü ceket ve puffer montlara, renkli sweatshirt ve kazaklara, bot, çizme ve daha fazlasına özel fiyatlarla sahip oluyor. Boyner’de ayrıca Çılgın Kelebek indirim döneminde de geçerli sadece Aralık ayına özel 2 taksitli alışverişlerde 2 ay erteleme fırsatı da sunuluyor.  

Boyner, yeni yıl öncesi kışlık alışverişini Çılgın Kelebek kampanyasının avantajlı fiyatlarıyla yapmak isteyenleri Boyner mağazaları, Boyner uygulaması, Boyner Now ve boyner.com.tr’ye bekliyor.