Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Dime Tribe’ın DNA’sını yansıtan yeni gümüş koleksiyon Rocky Road ile tanışın

  Stillere yeni bir boyut kazandıran ve zamanı durduran Dime Tribe, Rocky Road adını verdiği som gümüşten oluşan erkekler için tasarlanan ilk gümüş koleksiyonunu hazırladı.

  Geçmiş ile geleceğin, eski ile yeninin, tozlu ile ışıltının harmanlanmasıyla oluşturulan bu koleksiyonda; yüzük, kolye ve bileklikten oluşan 29 adet ürün yer alıyor. Dime Tribe, Rocky Road ile gümüş takı sevenleri; geçmiş, şimdi ve gelecek arasında deneyimsel bir zaman yolculuğuna çıkarmaya hazırlanıyor.

  Modern ruhu otantik hikayelerle kucaklayan Dime Tribe, Rocky Road adını verdiği erkeklere özel gümüş takılardan oluşan koleksiyonunu beğeniye sundu. Çağdaş ve özüne güvenen bu koleksiyon, Dime Tribe’ın eşsiz DNA’sının kodlarını yansıtıyor. Rocky Road, Rocky Mountain, Highway, Bullet, Route 66 ve Signature DT, Rocky Road koleksiyonunda yer alan tasarımların isimlerini oluşturuyor. Bu eşsiz tasarımlar; özgürlüğün, umut, yenilik ve refahın arka görünümündeki yansımalarını sembolize ediyor.

  Geçmiş ile geleceğin, eski ile yeninin, tozlu ile ışıltının harmanlanmasıyla tasarlanan Rocky Road koleksiyonu; gümüş takı sevenleri geniş kapsamlı bir zaman yolculuğuna çıkıyor. Özellikle Route 66 isimli tasarımlar, özgür ruhların bağımsızlığını simgeliyor. Tarihi yeniden ziyaret eden ve zamanda hem geçmişe hem de geleceğe yolculuk eden Dime Tribe, doğu-batı formatını geçerek kaderi mükemmel bir şekilde hizalıyor.

  ROCKY ROAD KOLEKSİYONUNDAKİ HER ÜRÜN BENZERSİZ BİR TASARIMA SAHİP

  Dime Tribe, Rocky Road koleksiyonuyla, fiziksel bir varış noktası keşfetmenin ötesine geçerek yolculuktan keyif almayı, merak uyandırmayı ve içinde ne olduğuna dair gizemi keşfetme dürtüsünü ortaya çıkartmayı amaçlıyor. Som gümüş kullanarak tamamen erkeklere yönelik hazırlanan bileklikler, yüzük ve kolyeler benzersiz bir sanat ve tasarım ruhu taşıyor. Dime Tribe Rocky Road koleksiyonundan; zevkinize hitap eden ve kusursuz bir kullanışa sahip takıları vücudunda taşıyan biri, kolaylıkla stil sahibi olabiliyor. Rocky Road koleksiyonunda yer alan ürünlerin fiyatları ise 550 TL ile 5.200 TL arasında değişiyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img