cizgili kombin onerileri

Giyimde modern ve minimal tercihleri sevenlerin deseni çizgiler yani breton desenler; artık sezon tanımıyor. Hemen her sezon markaların koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor. Casual şık ya da spor şık kombinlerinizde tamamlayıcı olarak kullanabileceğiniz üstlerden, eteklere, elbiselere, bluzlere, pantolonlara kadar pek çok parçada bu deseni görüyoruz. Peki çizgili desenli parçaları nasıl kullanabiliriz? Diğer trend yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz: Bu Yaz Renkler Konuşulacak: Neon Modası, Leopar Modasını Geri Getirdik.

İşte çizgili parçalarla yapabileceğiniz 6 farklı kombin önerisi:
1.Renklerin Hakimiyeti

renkli kombin

Renklerin enerjisini stiline yansıtanlar için, renkli çizgili bir parça ve onu tamamlayan siyah&beyaz uyumu. İçine biraz daha renk katmak için de çantada farklı bir renk, hatta kontrast bir renk tercih edilebilir. Böylece çok göz yormayan ama enerji yayan bir görünüm elde edebilirsiniz.

2.Sofistike Bir Stil

sofistike cizgili

Sofistike bir görünüm için en sevdiğim aksesuar fularlar. Bu kez çizgili gömleğinizi giyip boynunuza renkli bir fular takarak farklı bir look oluşturabilirsiniz. Siyah beyaz çizgili gömleklerle renkli pantolonları deneyin.

3. Günlük & Spor

sehirli entelektüel

Günlük giyimde spor parçaları tercih edenler için çizgililer yine tam bir kurtarıcı. Düz renk eteklerin üzerine giydiğinizde bir anda hoş bir görünüm ortaya çıkıyor. Bahar ayları için denim ceketlerden ve spor ayakkabılardan faydalanabilirsiniz. Şal tercihi olarak yüzünüze yakışan farklı bir rengi bu kombine dahil edin.

4. Dikine Çizgililerle Stil Hilesi

dikine cizgili kombin“Daha uzun nasıl görünebilirim?” sorusunun cevabı bir adet çizgili pantolonda gizli. Dikine çizgili desenli bir pantolonla boyunuzu uzun göstermek için küçük bir stil hilesi yapabilirsiniz. Bu kombini gün içine adapte etmek için, loaferler ve askılı çantaları kullanın.

5. Salopetler ve Jilelerle Kombinleyin

jile ile cizgili

Bahar aylarının vazgeçilmezi jileler ve salopetler içine çizgili basic bluzler giyebilirsiniz. Renkli birkaç detay katıp ve spor ayakkabılarla tamamlayıp, okulda ya da hafta sonu buluşmalarında böyle bir kombin tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Kadinvesaglik.org

 

 

Bu yazı, http://busraerdogan.com/ sitesinden derlenmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.